Rozhovor + hlasování

14:28

I would like to introduce myself more to you so giving a link to the interview which Christie made with me recently. It is in czech only so check here (translated via google) if you like. The interview is well done, the questions are not that common so you could find out some news.;)

Ráda bych se vám více představila, tak dávám odkaz na rozhovor, který se mnou nedávno udělala Christie. Najdete jej, když kliknete na náhled. Rozhovor vyšel moc pěkně, otázky jsou netradiční, tak se dozvíte i něco nového.;) I also ask you to vote for me in a fashion contest. If you like my outfit I picked for the contest, please vote for me by clicking the button named "Ty jsi nej!" Non-czech see below.:) You don't need to sign up, just log in with Facebook. You can vote every 24hours for a week. I could won a H&M voucher!:) HERE

Taky bych vás chtěla poprosit, jestli byste pro mě zahlasovali v soutěži. Pokud se vám líbí můj outfit, který jsem do soutěže vybrala, hlasujte pro mě prosím kliknutím na "Ty jsi nej!" Nemusíte se ani registrovat, stačí se přihlásit pomocí Facebooku. Hlasovat můžete dokonce co 24 hodin po dobu jednoho týdne. Mohla bych vyhrát poukázku k nákupu v H&M!:) TADY

And finally just a small thanks to FASHIONlook who published one of my looks into their Street Style section. This website/blog is slovak only.

A v poslední řadě jen poděkování stránce FASHIONlook, která zřejnila jeden z mých outfitů do jejich sekce Street Style. Stránka - nebo blog, jak chcete - je slovenská, ale orientuje se i do ČR a obsahově ji rozhodně doporučuju!:)

14 komentářů

SUBSCRIBE NEWSLETTER

Get an email of every new post! We'll never share your address.