,

Barbecue and the rings winners

14:46

The Sunday afternoon I spent with my bf, our friends and dogs at the garden working on my new bicycle and doing barbecue. I've been also picking (drawing lots) the winners of my giveaway of these two beautiful rings. You can see all of that in the pictures below.:)


Nedělní odpoledne jsem strávila s přítelem, našimi přáteli a pejsky na zahradě; pracovali jsme na mém novém kole a grilovali. Taky jsem vybírala (losováním) výherce mojí giveaway o ty dva krásné prstýnky. Všechno můžete vidět na fotkách níže.:)all/vše - second hand
only tights and jacket/jen punčochy a bunda - F&F

first round where the lucky was only one - blair-lady
první kolo, kde byl jen jeden šťastný výherce - blair-lady
unfortunatelly - but luckily for Wake - there must have been a second round as one of the winners above didn't meet the requirements..:(
bohužel - ale naštěstí pro Wake - muselo být ještě druhé kolo, protože jeden z výherců výše nesplnil podmínky..:(
Sorry it took so long to publish the winners but I wanted to be sure I'm announcing the real winners who met the requirements. I already have their adress so the price will be shipped out tomorrow!:)
Omlouvám se, že zveřejnění výherců trvalo tak dlouho, ale chtěla jsem si být jistá, že vyhlašuju ty správné výherce, kteří splnili pravidla. Jejich adresy už mám, takže výhry budou odeslány zítra!:)

44 komentářů

SUBSCRIBE NEWSLETTER

Get an email of every new post! We'll never share your address.