Thrifting

20:43

and a small preview of my favourite stuff I took home on Monday. There were 25 pieces in total! Clothes in pics are not ironed, just didn't find it neccessary only for shooting.;)

aneb sekáčování a ukázka oblíbených kousků, které jsem si v pondělí donesla domů. Bylo jich celkem 25 kousků! Oblečení na fotkách není vyžehlené, prostě jsem to nepovažovala za nutné jen na vyfocení.;) Ceny si raději nechám pro sebe pro případ, že by mě něco časem omrzelo a chtěla to třeba prodat.:D

vintage Levis jeans already made-over by me into shorts with studs (going to wear them Friday night so will see them soon)/vintage Levis džíny už mnou předělané na šortky s pyramidkama (ty se chystám vzít na páteční párty, takže brzy uvidíte v akci!)
vintage looking blouse, no brand/asi vintage košile, žádná značka
United Colors of Benetton transparent shirt/United Colors of Benetton průhledná košile
men's H&M tee size small/pánské H&M triko velikost S
beret I've been looking for for ages/baret jaký jsem sháněla věky
basic crop top/obyčejný zkrácený top
long floral vintage dress/dlouhé květinové vintage šaty
leather skirt by Bik Bok which I am going to let shortened(do you have any experience with  sewing leather?)/kožená sukně Bik Bok, kterou chci nechat zkrátit (nemáte zkušenosti s šitím kůže?)
zebra printed overall, no brand/overal se zebřím potiskem, žádná značka
maxi pleated vintage skirt (looking much better, the pic doesnt do it justice)/maxi plisovaná vintage sukně (vypadá o moc líp, fotka zkresluje)
nautical top by H&M/námořnický top z H&M
huuuge scarf/obrovskýý šál
comfortable pants, totally love the print but they are more like a sleepwear/pohodlné kalhoty, zamilovala jsem si ten potisk, ale jsou spíše na spaní

vintage Levis pants made-over by me into shorts/vintage Levis kalhoty mnou předělané na šortky
Joo a nabídka pro české čtenáře: Kdybyste něco chtěli objednat na Asosu, napište na email jollburr@gmail.com, páru prvním asi vyhovím, nemyslím si, že celou poukázku uvalím za sebe tak proč si na vás nevydělat že?:D Ale pro vás to bude jen bonus, pokud třeba nemáte Paypal..:)

58 komentářů

SUBSCRIBE NEWSLETTER

Get an email of every new post! We'll never share your address.