,

Shredded outfit

19:01


Last time I was wearing this shredded tee I heard some men around age 50 laughing at me and talking something about me flying through a fence. Well, I didn't care and I'm wearing the shredded tee again! I like it most with these leather pants, I don't think I will ever wear it another way..

I was in town to send out the packages and also for an ice-cream and to a hobby shop to buy some material as you voted for an ear wrap feather tutorial on my facebook. I am wearing my first try today so if you like it, you will see my own and the easiest tutorial on my blog!


Minule, když jsem na sobě měla tohle shredded triko, jsem zaslechla nějaké chlapíky okolo padesátky jak se mi smějí a povídají si něco o tom, že jsem asi proletěla plotem. No nic moc jsem si z toho nedělala a oblíbené shredded triko mám na sobě znovu! Nejvíc se mi líbí s těmito koženými kalhotami, asi ho už jinak nosit nebudu..
Byla jsem ve městě odeslat balíčky, takže vy, co jste ode mě něco kupovaly si kontrolujte schránky, a taky na zmrzku a do hobby shopu pro nějaký materiál, protože na mém facebooku jste odhlasovaly, že byste chtěly návod na ear wrap z peříček. Můj první pokus mám na sobě zrovna dnes, takže pokud se vám líbí, na mnou vymyšlený snad nejjednodušší návod si brzy přijdete na blogu!

shredded tee/trhané triko - DIY
pants/kalhoty - Fishbone (second hand)
jacket/bunda - Cherokee (Tesco)
bag/kabelka - eBay
necklace/náhrdelník - South Korea
rings/prsteny - Santorini, Gate
I was wearing no eyeshadows but tried the Avon gel eyeliner for the first time. Both eyes took me like 20 seconds and really like the look. The color stayed for whole day! I can recommend this product!


Neměla jsem žádné stíny, ale poprvé jsem zkusila tu gelovou oční linku z Avonu. Namalovat obě oči mi trvalo asi 20 sekund a výsledek se mi moc líbí. Barva zůstala sytá po celý den! Tenhle produkt můžu doporučit!


80 komentářů

SUBSCRIBE NEWSLETTER

Get an email of every new post! We'll never share your address.