Nautical look

19:14


I was pretty sure what to wear for that sunny day because there was a few nautical stuff in my last shopping haul. I was just planning to take another boots of mine but I just couldnt find one boot from a pair. It just must be lost, I looked for it everywhere! Do you get it?? Well I chose these boots which I don't like very much although similar are seen here in shops quite often. At least they are very comfortable, I love wedges! Umm, don't laugh at the pics where I am laughing. We were just playing 'the penis game'!:D


Protože při posledním nakupování jsem si donesla několik námořnických věcí, byla jsem si hned jistá co si tenhle slunečný den obleču. Jen jsem měla v plánu vzít si jiné boty, ale prostě jsem tu jednu botu z páru nemohla najít. Musí být ztracená na dobro, hledala jsem ji všude! Chápete to?? No, nakonec jsem si vybrala tyhle boty, které se mi moc nelíbí, přestože podobné jsou teď snad v každém obchodě. No aspoň jsou fakt pohodlné, miluju klínky! Hmm, nesmějte se mi na těch fotkách, kde se řechtám. To jsme zrovna hráli hru na penis!:DI was wearing H&M top and cardigan, F&F hat, unknown jacket from aukro.cz, Takko jeans and earrings, Asos sunglasses, Gate anchor necklace, blue ring and belt, Claire's bag with a thrifted scarf, New Look boots, bracelet from Korea and red ring from eBay.


Měla jsem na sobě H&M top a kardigan, F&F klobouk, neznámou bundu z aukra, Takko džíny a náušnice, Asos brýle, Gate náhrdelník s kotvou, modrý prsten a pásek, Claire's kabelku s šálem ze sekáče, New Look boty, náramek z Korei a červený prsten z eBay.

61 komentářů

SUBSCRIBE NEWSLETTER

Get an email of every new post! We'll never share your address.