I need a tan!

13:41

Today I realized my skin color is very close to white! Where did my summer tan go???:/ Do you feel the same? (Don't answer that if you live in California, Greece or Idontknowwhichsunnycountry.) If you have some tip how to get a tan in these cold days without wasting money, feel free to share, okay? Omg it is so visible in these pics! I tried to edit them but didn't work properly.:D Any tips this time? I am such an underdog..

Dneska mi došlo, že moje zbarvení se blíží bílé! Kam se podělo mé letní opálení???:/ Taky máte ten pocit? (Na tohle neodpovídejte, pokud žijete v Kalifornii, Řecku nebo jánevímjakéslunečnézemi.) Pokud máte tip, jak se v těhhle chladných ddnech opálit bez plýtvání financemi, podělte se, ano? Aaaa, na těhhle fotkách to fakt vyniká! Snažila jsem se je nějak upravit, ale s výsledkem se to trochu minulo.:D Nějaké tipy k tomuhle? Jsem takový smolař..
I was wearing Topshop tee, Fishbone skirt, Tally Weijl blazer, tights from a thrift store, F&F boots, vintage clutch, Gate earrings, eBay doublering and necklace and white ring from Hong Kong.

Měla jsem na sobě Topshop triko, Fishbone sukni, Tally Weijl sako, punčochy ze sekáče, F&F boty, vintage psaníčko, Gate náušnice, eBay dvojprsten a náhrdelník s bílým prstenem z Hong Kongu.
84 komentářů

SUBSCRIBE NEWSLETTER

Get an email of every new post! We'll never share your address.