Gotta present

16:16

You might know I cooperate with romwe shop, I have been actually the first czech blogger they asked for cooperation so I'm very proud and here I also got an award as a top blogger they cooperate with! So I got a present - this lovely ring which cannot be normally bought on their site! Thank you!:)
And you should join their facebook page, currently you can get tights for $0.99 if you become a fan!

Možná víte, že spolupracuji s obchodem romwe, ve skutečnosti jsem byla první česká bloggerka kterou oslovili se spoluprácí, což mě moc potěšilo a taky jsem teď získala ocenění jejich top blogger! Takže získávám dáreček - tenhle nádherný prstýnek, který na jejich stránkách není normálně ke koupi! Děkuji!:)
A vy byste se měli přidat k jejich facebook stránce, momentálně můžete získat punčochy za dolar, pokud se stanete fanouškem!


When I am at thanking I would also like to thank Bezega who listed me as her favourite blog ever here or my friend Greta who just started a blog and just made a post about me! I know I have lots of readers taking the fact there is about 2 000 visits every day but when someone share this interest publicly, it always make me happy.:)

Just thank every reader who ever told me they loved my blog, I really appriciate it although I am not able to answer every single comment.
I have never expected such an interest in me, my blog and what I actually share here with you. Hope you will like it here still in the future.:)

Když už jsem u toho děkování, taky bych ráda poděkovala Bezege, která mě uvedla jako svůj nejoblíbenější blog tady nebo taky kamarádce Grétce, která si právě založila blog a zrovna o mě i napsala post! Vím, že mám hodně čtenářů, když vezmu fakt, že tu mám kolem 2 000 návštěv denně, ale když někdo tenhle zájem sdílí veřejně, vždycky mě to moc potěší.:)
Stejně děkuji každému čtenáři, který mi kdy dal vědět, že se mu můj blog líbí, vážně si toho moc cením ačkoli nejsem schopna odpovědět na každičký komentář.
Nikdy jsem nečekala takový zájem o mě, můj blog a vůbec všechno, co tu s vámi sdílím. Doufám, že se vám tu bude líbit nadále.:)

23 komentářů

SUBSCRIBE NEWSLETTER

Get an email of every new post! We'll never share your address.