, ,

February favourities

18:51

I decided to make a post about my favourites for the last month. I hope you'll find it interesting and it will inspire you.:)

Rozhodla jsem se udělat post o mých oblíbencech za poslední měsíc. Doufám, že to pro vás bude zajímavé a inspiruji vás.:)


Toast

This is my common breakfast these days. Weird as I really don't like chocolate and sweets generally. So one slice is always enough for me. The recipe is not necessary I guess. I just put one slice of toast bread into a toaster and take it out when it is crunchy, spread a chocolate cream on it and garnish by slices of bananna.

Tohle je teď moje typická snídaně. Dost dviné, protože čokoládu nemám ráda, vůbec jakékoli sladkosti. Takže jeden krajíc je vždycky tak akorát. Myslím, že recept snad ani není potřeba. Prostě dám plátek toustového chleba do toustovače a až je křupavý vytáhnu, namažu čokoládovým krémem a obložím plátky banánu.


Fashiolista
My very favourite website right now! Fashiolista is a worldwide community for fashion inspiration. You can share your dream pieces there and create something like a wishlist. It is amazing source of inspiration to me! Check out HERE and follow me HERE!:)

Moje úplně nejoblíbenější stránka teď! Fashiolista je světová komunita pro módní inspiraci. Můžete tam sdílet své vysněné kousky a vytvořit si tak něco jako wishlist. Pro mě je to úžasný zdroj inspirace! Omrkněte TADY a sledujte mě TADY!:)And as the following 
are avaliable in the Czech republic only, I will not work on the English translation from here, sorry!


Saloos bio regenerační obličejový olej Levandule
Používám společně s hydratačním odličovacím olejem a květinovou pleťovou vodou. Doteď jsem používala esenci Ylang-ylang, ta už mi došla, takže jsem přešla k Levanduli, z velké části proto, že se prý po ní skvěle usíná a s tím teď mívám problémy.:/ No, musím říct, že to je pravda. Nevím, jestli jsem si to jen nevsugerovala, ale po téhle vůni spím vážně jako nemluvně.:) Navíc mé pleti úžasně prospívá. Ale to od Saloosu vše, co jsem doteď zkusila. Takže doporučuji nejvíc! A ne proto, že bych musela ani za to měla placeno!;)


Saloos balzám
Momentálně používám dva - vanilku a granátové jablko. Vanilka voní jemně jako těsto na vánoční cukroví, mňam! Je to jemná a uklidňující vůně. Granátové jablko je vůně energická a exotická, skvěle nabuzuje. Oba jsem si zamilovala a používám je úplně na všechno. Nejčastěji na rty, ale taky na chodidla, okolo nehtů a jiná suchá místa na těle. Je výborný!


Biosil
Slíbila jsem, že dám vědět, jak na mě pilulky působí, takže už je asi správný čas, protože jsem si právě koupila třetí balení. V jednom balení je tabletek 60, já beru dvě denně a po dvou měsících by měly být vidět výsledky. Já je ale vidím už mnohem dýl.  Beru je hlavně na vlásky, ale velké změny vidím taky na pleti. Nemám tedy s pletí žádné problémy, sem tam se mi udělá pupínek, to je tak vše, ale za dobu používání Biosilu se mi neudělal jediný! Na vláskách vidím změny taky. Podle odrostů je zřejmé, že rostou o dost rychleji a navíc mi i podrůstají nové. Nejvíc to jde vidět, vespod, když předkloním hlavu..:) Nedávno jsem vlasy zastřihla trochu víc dorovna, jednou bych chtěla mít všechny vlasy stejně dlouhé, no, zatím je to stejně v nedohlednu, prostě mi každý vlas roste asi jinak rychle..:D
Pečený čaj
Mňamka, která ani tak nechutná jako čaj, je výborný horký do zimních dnů, ale i vychlazený. Mojí zásobárnou je tetička, která dělá výborný ve velkém pro celou rodinu, ale zjistila jsem, že není vůbec těžké jej vyrobit sama. Po létě, jak budu mít dost ovoce, se na to určitě chystám.  Recept najdete třeba TADY.
Citadela 2011 - Sven Väth
Na tuhle party už mám lístek z předprodeje a neskutečně se těším. Akce se koná 19.3. v Brně, sice mi to tak tak vyjde, ale musím tam být! Otázka zní: Koho tam potkám nebo kdo by jel přímo se mnou?:)

33 komentářů

SUBSCRIBE NEWSLETTER

Get an email of every new post! We'll never share your address.