DIY: studded collar

19:02

I know how hard to get the real studs can be (at least here in a small town in the Czech republic) so this tutorial is a great option because these studs-like buttons can be bought at every  notions I guess! I decided to spice up a collar on a basic white shirt. It is pretty easy if you buy this set with a kit for adding the studs.

Vím, jak těžké může být sehnat ty pravé cvočky (alespoň tady v malém městě), takže tenhle návod může být dobrou alternativou, protože tyhle cvočkové knoflíky se dají koupit snad v každé galanterii! Já se rozhodla s s němi ozvláštnit límec na obyčejné bílé košili. Je to dost jednoduché, pokud koupíte tohle balení co já, kde je i pomůcka pro přidělání cvočků.

You will need:

  • this package of studs or similar
  • hammer
  • the shirt or whatever actually
Budete potřebovat:
  • tohle balení cvočků nebo podobné
  • kladivo
  • košili nebo vlastně cokoli
Follow the instructions on the studs package. It is very easy to appy using the tools added and a hammer. You can choose the side of studs or use both if you like..:) I think I will add more of them to create some shape.. let's see..

Řiďte se návodem na balíčku cvoků. Je fakt jednoduché je přidělat s použitím toho udělátka, co je přibaleno a kladiva. A můžete si vybrat, která strana bude váš límec zdobit nebo použít obě..:) Asi jich tam časem přidám víc a vytvořím tak nějaký tvar.. uvidíme..


21 komentářů

SUBSCRIBE NEWSLETTER

Get an email of every new post! We'll never share your address.