Valentine's day ♥

19:04
..
..and my 100% Valentine's outfit;D I dressed like a girl in love and spent whole day with my darling. Such a classical Valentine's day! We've been for a walk, bit of shopping (haha), had a dinner and.. you know!;D And guess what I got as a Valentine present!?! House of Holland suspender tights I desired!!! I am in love! (in both my boyfriend also the tights:D)


..a můj 100% Valentýnský outfit;D Oblékla jsem se jako zaláskovaná a celý den strávila se svým zlatíčkem. Prostě klasický Valentýn! Byli jsme na procházku, trošku nakupovali (haha), povečeřeli a.. však víte!;D A hádejte co jsem dostala jako Valentýnský dárek!?! Podvazkové punčochy od House of Holland, po kterých jsem toužila!!! Jsem zamilovaná! (jak do přítele tak do punčoch:D)

I was wearing Terranova top, Cherokee jacket, Jane Shilton vintage clutch, earrings, brooche and necklace from Hong Kong, eBay bracelet, two skirt by H&M, Peacocks boots (which I'm selling HERE), tights from the UK and Tally Weijl scarf. No rings this time as something really bad happened to me with my doublering (you could read on my facebook page).

Měla jsem na sobě Terranova top, Cherokee bundu, Jane Shilton vintage psaníčko, náušnice, brož a náhrdelník z Hong Kongu, eBay náramek, dvě sukně z H&M, Peacocks boty (které prodávám TADY), punčochy z Anglie a Tally Weijl šál. Dneska žádné prstýnky jedné kvůli příšerné situaci s dvojprstenem, co se mi přihodila (mohli jste se dočíst na mé facebookové stránce).

61 komentářů

SUBSCRIBE NEWSLETTER

Get an email of every new post! We'll never share your address.