Saloos giveaway winner

16:35
This time I wanted you to be sure I am not cheating or something so I recorded whole process of choosing the winner. Check it out:


Tentokrát jsem vás chtěla ujistit, že nijak nepodvádím nebo tak, takže jsem celý proces vybrání výherce nahrála. Podívejte se:

And the lucky winner is Lucy! You can see she was the 9th person who wrote a comment to the Saloos giveaway! So the Saloos rose balm is going to her, I have already contacted her!:) And I thank you all who took part in that giveaway I really loved to reall all your experiences and saw such an interest. It may not be the last giveaway for a Saloos product and it definitelly wasn't the last giveaway at all! I love to give presents!:)


A tím šťastným výhercem je Lucy! Můžete se podívat, že ona byla ta devátá, kdo k Saloos giveaway napsal komentář! Takže Saloos růžový balzám putuje k ní, už jsem ji zkontaktovala!:) A já všem, kdo se zúčastnili v téhle giveaway děkuju, vážně mě moc bavilo číst všechny vaše zkušenosti a vidět takový zájem. Možná to dokonce nebyla poslední giveaway o Saloos produkt a určitě to nebyla poslední giveaway vůbec! Strašně ráda dávám dárky!:)

12 komentářů

SUBSCRIBE NEWSLETTER

Get an email of every new post! We'll never share your address.