Romwe.com

18:08

I've just got a package from www.romwe.com and totally love the stuff! I chose this jumpsuit and got also a pair of tights! I'm so looking forward to the spring now! I actually love winter (talking about clothes) and didn't want it to end but now I have a reason for spring to begin! Tights are amazing too, you maybe know I really love interesting tights, and they seems to be really great quality!
Romwe.com is an eshop selling new vintage clothes and accessorizes from 60' to 80' and you can be pretty sure that you won't see the same piece on anybody else. Communication and shipping proceeded very quickly, I am satisfied and can recommend!:)


Právě mi přišel balíček z www.romwe.com a zamilovala jsem se! Vybrala jsem si tenhle šortkový kousek a taky mi přišly punčochy! Teď se nesmírně těším na jaro! Ve skutečnosti mám zimu ráda (pokud mluvíme o oblečení) a nechtěla jsem ať skončí ale teď už mám důvod, proč chtít, ať začne jaro! Punčochy jsou taky skvělé, možná už víte, že miluju všechny zajímavé punčochy, a tyhle navíc vypadají, že jsou dost kvalitní!
Romwe.com je vlastně eshop, který prodává nové vintage oblečení a doplňky z 60. - 80. let a můžete si být jisti, že stejný kousek na nikom neuvidíte. Komunikace a zaslání proběhlo rychle, já jsem moc spokojena a můžu doporučit!:)

37 komentářů

SUBSCRIBE NEWSLETTER

Get an email of every new post! We'll never share your address.