Red camel

19:07

Ooooh I totally forgot to publish this post! It is like a week ago that's why the nice weather, hahaha. So sorry, but here the post:
You wanted it so you got it! Finally my new camel coat rocks for you!:)))  Didnt have much opportunities to wear it as I have many coats and jackets! But today I had some working issues to do so found it proper. I really like the camel color with red! Don't you?

Aaaa úplně jsem tenhle post zapomněla zveřejnit. Je to asi týden zpět, proto to krásné počasí, hahaha. Velký pardón, ale tady už post:
Chtěli jste to, tak to máte! Konečně můj nový velbloudí kabát v akci!:)))  Neměla jsem moc příležitostí si ho vzít, mám strašně moc kabátů a bund! Ale dneska jsem měla na programu nějaké pracovní věci, tak se hodil. Velbloudí barva se mi moc líbí s červenou! Vám ne?


I was wearing Bik Bok dress, Cubus pullover, vintage scarf, Hallhuber coat from a thrift store, Asos tights, shoes from the USA, earrings and rose ring from China, Topshop deer ring and oversized clutch from Santorini's Tally Weijl.


Měla jsem na sobě Bik Bok šaty, Cubus svetřík, vintage šál, Hallhuber kabát ze sekáče, Asos silonky, boty z USA, náušnice a prsten růži z Číny, Topshop jelení prsten a psaníčko z Tally Weijl ze Santorini.

102 komentářů

SUBSCRIBE NEWSLETTER

Get an email of every new post! We'll never share your address.