,

Party & vintage fur

20:18

In the freezing weather like this, the only thing that makes me warm is my mom's fur. Well, it is actually already mine because it doesn't fit her anymore. It is faux fur and very vintage but currently my favourite piece of my clothes, really! When I add my warm tights I cannot be cold! Pics from Saturday, I'm hiding my Saturday's party outfit under the fur..


V tomhle mrazu, jako je teď, mě zahřeje jen jediná věc - maminčin kožich. No, vlastně už je můj, protože jí už nesedí. Je z umělé kožešiny a moc starý, ale momentálně je nejoblíbenějším kouskem mého šatníku, vážně! Když k tomu přidám ještě moje zateplené punčochy, nemůže mi být zima! Fotky ze soboty, pod kožichem schovávám sobotní party outfit..
And some party pics/A nějaké party fotky:
free welcome drinks!/uvítací drinky zdarma!


trying to find out if the hot bartender was a gay - my (boy) friend had a crush on him;D/snažím se zjistit, jestli je ten pěkný barman gej - kamarádovi se líbil;D
what a crazy expensive and crazy disgusting drink/příšerně drahé a příšerně hnusné pití
I'm soooo coool!/jsem úúúplně v pohodě!
and can take the most gorgeous and sharp pics!/a umím fotit ty nejkrásnější a ostré fotky!I was wearing Asos dress, F&F jacket, tights from a vietnamese store, Tally Weijl wedges, Terranova studded clutch, earrings from Santorini, double ring and necklace from eBay, bracelets from the UK, scarf from New Yorker men's section, Gate ring, vintage fur and leather gloves from a local store.Měla jsem na sobě Asos šaty, F&F bundu, punčochy z vietnamského obchodu, Tally Weijl boty na klínku, Terranova pyramidkové psaníčko, náušnice ze Santorini, dvojprsten a náhrdelník z eBay, náramky z Anglie, šálu z pánské sekce v New Yorkeru, Gate prsten, vintage kožich a kožené rukavice z místního obchodu.

I recently discovered this singer, really love all his lyrics!  Non-czech readers don't even listen to it, you won't understand..

Nedávno jsem objevila tohodle zpěváka a vážně mě dostávají jeho texty! A to českou hudbu (ani filmy) moc nemusím..

64 komentářů

SUBSCRIBE NEWSLETTER

Get an email of every new post! We'll never share your address.