,

Leather+galaxy+partyyy

19:01

I just got another package from Asos, I didn't even write a shopping post cause I couldn't wait wearing one of these two things. The first one is this galaxy printed top which I totally loved! I combined it with my new leather pants which you have already seen in my previous shopping post. And the second one is coming soon!;)

Právě mi došel další balíček z Asosu, ani jsem nepsala shopping post, protože jsem nemohla čekat s oblečením jedné z těch dvou věcí. Ta první je tenhle top s vesmírným potiskem, který jsem si úplně zamilovala! Vzala jsem si k němu nové kožené kalhoty, které už jste viděli v minulém shopping postu. A tu drouhou věc taky brzy uvidíte!;)That was not really a party I usually attend, I dont listen to hiphop music.. but Prago Union (the performing band) that is definitelly my bleeding-heart! Loved their show! 
I was wearing Asos top, Fishbone leather pants from a thrift store, boots from Mixer, necklace from Hong Kong, Gate ring and the Buddha ring from Santorini, hoop earrings from the UK, Calliope bag and Gate jacket. For the night I changed the boots into my favourite wedges from Tally Weijl and added a transparent shirt from a thrift store and a bracelet from Korea.

Tohle rozhodně nebyla party, na které obvykle chodím, neposlouchám zrovna hiphopovou muziku.. ale Prago Union (vystupující) to je prostě srdcovka! Byla to skvělá show!

Měla jsem na sobě Asos top, Fishbone kožené kalhoty ze sekáče, kozačky z Mixeru, náhrdelník z Hong Kongu, Gate prsten a Buddha prsten ze Santorini, kruhové náušnice z Anglie, Calliope kabelku a Gate bundu. Na noc jsem si vyměnila boty za oblíbené klínky z Tally Weijl a přidala průsvitnou košili ze sekáče a náramek z Korei.

62 komentářů

SUBSCRIBE NEWSLETTER

Get an email of every new post! We'll never share your address.