The comfiest one

18:25

Let me introduce you my most comfortable outfit. My comfortable outfits always consist of tights/leggins, long tee or a comfy dress, flats/wedges and parka. But this one is probably the most comfortable ever! The tights are my favourite - soft and comfy, this tee is my longest and widest, the parka is big, used to be granpa's and the boots have a faux fur inside and are so soft! Today I was for a walk to park with my doggie and friend. I chose this homeless-like outfit (as I like to call that haha) because I was mostly the photographer today so needed something comfy and not too spectacular.


Dovoluji si vám představit můj nejpohodlnější outfit. Moje pohodlné outfity se vždy skládají z punčoch/legín, dlouhého trika nebo volných šatů, bot bez podpatku/na klínku a parky. Ale tenhleten je asi ten úplně nejpohodlnější! Tyhle punčochy jsou mé oblíbené - měkké a pohodlné, tohle triko je moje nejdelší a nejširší, parka je velká, bývala dědečkova a ty boty jsou uvnitř kožíškové a nejvíc měkkoučké! Dneska jsem byla s pejskem a kamarádem na procházce v parku. Zvolila jsem tenhle outfit pro bezdomovce (jak tomu ráda říkám haha) protože jsem dneska byla hlavně fotografkou a potřebovala jsem něco pohodlného a ne zrovna atraktivního.I was wearing H&M top, my grandpa's vintage parka, scarf from New Yorker I guess, Gate tights, Debenhams boots and Asos sunglasses.

Měla jsem na sobě H&M top, vintage parku po dědečkovi, šátek myslím z New Yorkeru, Gate punčochy, Debenhams boty a Asos sluneční brýle.

43 komentářů

SUBSCRIBE NEWSLETTER

Get an email of every new post! We'll never share your address.