Recent buys

4:05

Just a few other interesting stuff  I bought recently..:)
Jen pár dalších zajímavých věcí co jsem nedávno koupila..:)


got in a thrift store:/uloveno v sekáči:
a lovely victorian blouse by S.Oliver, looks like new ($1)/krásná viktoriánská košile od S. Oliver, vypadá jak nová (20 Kč)
vintage fur hat looking bad on pic but wait for outfit pics, it is really gorgeous and very warm (about $2)/vintage chlupatá čepice, na fotce vypadá blbě, ale počkejte na outfitové fotky, je vážně nádherná a moc teplá (asi 40 Kč)
leather mittens fleece-like inside, very warm(about $1.5)/kožené palčáky s něčím jako flícem uvnitř, moc teplé (asi 35 Kč)
got in a vietnamese store/uloveno u vietnamců:
extra warm tights, I already mentioned them once, you can see them here, they have sometling like fleece inside/extra teplé punčochy, už jsem je jednou zmiňovala, takže tu je můžete vidět, mají uvnitř něco jako fleece

:-Dgot in a newsstand:/uloveno v trafice:
a magazine about living, we'r moving in summer and I want our apartment looks perfect so Im getting inspiration here;) I also took part in a competition by this magazine.. want to win a washing machine!:D keep ur fingers crossed!/časopis o bydlení, v létě se stěhujeme a chci aby náš byt vypadal perfektně takže tady čerpám inspiraci;) Taky jsem se zúčastnila soutěže pořádané tímhle časákem.. chci vyhrát pračku!:D držte palce!

34 komentářů

SUBSCRIBE NEWSLETTER

Get an email of every new post! We'll never share your address.