New year's GIVEAWAY

15:22

CLOSED/UKONČENO

Just to celebrate the New Year with you I would like to give you - my followers a trifle.Today there is a celebration of the Tree Wise Men in the Czech republic which is basically the end of celebration of the New Year. So perfect time for a small giveaway. I would love to thank to all my followers again by picking one of you to win these brand new earrings that I recently bought in the UK but never worn. Hope you guys like them and a lot of you enter. Here are rules how to enter:

1) be a public follower via Blogspot (Google friend Connect)
2) leave a comment below with your email

This giveaway is international, that's why I chose a really small thing to give you, to I could be able to ship it worldwide. Giveaway ends 15th January at 4 p.m.(GMT+1).

Ráda bych s vámi - mými čtenáři oslavila Nový Rok a darovala vám tuhle maličkost. Dneska je tady v Česku svátek Tří králů, což je vlastně ukončení oslav příchodu Nového Roku. Takže perfektní čas na malou giveaway. Strašně ráda bych všem svým čtenářům znovu poděkovala tím, že jednoho z vás vyberu, který vyhraje tyhle zbrusu nové náušnice, které jsem nedávno koupila v Anglii, ale nikdy je neměla na sobě. Doufám, že se vám líbí a spousta z vás se zúčastní. Tady jsou pravidla k zúčastnění:


1) musíte být veřejným čtenářem přes Blogspot (Síť přátel Google)
2) nechat tady komentář se svým emailem


Tahle giveaway je mezinárodní, proto jsem vlastně vybrala vážně malinkou věc, abych byla schopna ji zaslat kamkoli po světě. Giveaway končí 15. ledna v 16 hodin.
Oh and I created a poll on my blog, you can find it on the right so please vote!:)
Thank you!

Jo a vytvořila jsem na blogu anketu, můžete ji najít napravo, tak prosím hlasujte!:)
Děkuju!

57 komentářů

SUBSCRIBE NEWSLETTER

Get an email of every new post! We'll never share your address.