Lush Comforter

21:07

Lately I had a bath with this lovely bubble bar Comforter by Lush. Smells soooo good and fresh like blackberries which it is partly made of. They say on their website about Comforter:


'This fruity bubble bar gives the feeling of being hugged by a jolly blackcurrant. When life is getting you down, crumble The Comforter under hot, running water for purple water and creamy bubbles. It was created to bring a real sense of comfort to people, just like a real comforter (or scarf) would.'


I so agree! And these my pictures show you (who dont know) how to use it.


Nedávno jsem měla líbeznou koupel s touhle tuhou pěnou Comforter z Lushe. Voní tak krásně a svěže jako borůvky, ze kterých je z části vyrobena. Na svých stránkách o Comforteru píšou:


"Nadýchaná hřejivá ovocná vana, v níž najdete útočiště před světem
Jsou chvíle, kdy nade vše toužíte zabalit se do teplé pohodlné deky a schovat se před neřešitelnými problémy, kterými vás život zasypává. To je ten správný okamžik pro hřejivou růžovou koupel s vůní černého rybízu. Dopřejte si dlouhou konejšivou koupel, pak se pořádně vyspěte (vaše podvědomí toho totiž dost vyřeší za vás) a až se probudíte, nic už se nebude zdát tak strašlivé. To vám slibujeme!"Naprosto souhlasím! A tyhle moje fotky vám (kdo nevíte) ukážou jak jej použít.

If you have one piece (about 200g) like me it should be enough for two or three baths.
Pokud máte jeden kousek (okolo 200g) jako já, měl by být akorát na dvě nebo tři vany.
Fine it under the runing water.
Nadrolte jej pod tekoucí vodou.
Haha dont forget to wash your hands after that part.
Haha nezapomeňte si po téhle části umýt ruce.
You can help to make the biggest foam using a shower.
Sprchou můžete dopomoct k vytvoření obrovské pěny.Than I couldnt just  wait and went to the bath so no more pictures haha just maybe of my dog after that, needed a bath too!:D But using his doggie shampoo not my loved Comforter.;DPak už jsem prostě nemohla čekat a šla do vany, takže více fotek není, haha možná tak mého psa potom, taky totiž potřeboval koupel!:D Ale se svým šamponem pro pejsky ne mým milovaným Comforterem.:D27 komentářů

SUBSCRIBE NEWSLETTER

Get an email of every new post! We'll never share your address.