Spray-in hair lightener

23:26

 Im here with my favourite product review I promised. Im going to introduce you a spray-in hair lightener, which is a perfect product for coloured blondes. Now I have SUN IN ordered from the UK, but I also tried True blonde from Avon, one hair lightener from Rossmann and from Palette (the last two are not manufacturing anymore I guess). First I wanna show you the effect BEFORE and AFTER-> both pictures show my hair completely dry and pics are not edited.

Jsem tady s hodnocením mého oblíbeného produktu, jak jsem slíbila. Představím vám zesvětlovač vlasů ve sprejí, což je perfektní věc pro barvené blodnýnky. Momentálně mám SUN IN, který jsem objednala z Anglie, ale také jsem zkusila True blonde z Avonu, zesvětlovač z Rossmannu a taky jeden od Palette (ty poslední dva už se tuším nevyrábí). Nejprve bych vách chtěla ukázat ten efekt PŘED a PO -> obě fotografie ukazují mé vlasy naprosto suché a fotky nejsou upravované.

You can see the growns are not so visible anymore and it is after first application! The product instruction recommend about 5 applications to get the effect. It is very easy to use. Spray onto a part of hair you want to lighten (they recommend to have clean and wet hair but I tried to dry hair also and it worked) and comb your hair. If you want a sun streaked effect, just spray onto the strands of hair you want lightened and dont comb. Than use a hairdryer and blow dry your hair or dry naturally in the sun. This is very important because it is heat activated so otherwise it wouldnt work. The effect is not washable, it must grow up.. 
I also tried these hair lightening products:

Můžete vidět, že po už odrosty nejsou tak viditelné, a to je po první aplikaci! V návodu doporučují pro znatelný efekt až 5 aplikací. Sprej je velmi jednoduché použít. Prostě nasprejujte část vlasů které chcete zesvětlit (doporučují na čisté a mokré vlasy ale zkusila jsem to i na suché a také to fungovalo) a pročešte si vlasy. Pokud chcete efekt zesvětlených pramínků, prostě sprej nastříkejte na ty pramínky, které chcete zesvětlit a nepročesávejte. Potom použijte fén a vyfénujte vlasy dosucha nebo je nechte uschnout na slunci. Toto je velice důležité protože zesvětlení funguje na principu tepla, jinak by to tedy nešlo. Zesvětlení není smývatelné, musí odrůst.
Taky jsem zkusila tyto výrobky na zesvětlení vlasů:

Sun dimension highlight builder for blonde highlights Advance Techniques by Avon

works very well but I prefer spray aplication  instead of tube.

funguje perfektně, ale dávám přednost aplikaci ve spreji než v tubě.

           
Palette beach blonde spray 

which I have been probably most satisfied
with but it is no longer in stores I heardt, 
what a pity!

se kterým jsem byla asi nejspokojenější, ale
slyšela jsem, že už se neprodává, škoda!

Sun in SUPER

(this one I used today)
works also very well maybe
even so much:) but not avaliable in
the Czech repubic I think.

(to je ten , který jsem dnes použila)
funguje taky skvěle, možná až 
příliš:) ale  myslím, že v Česku
není k sehnání.

Hope I gave you a good tip guys if you didnt know this one before.:) It is great to use for the times between your hairdresser visits for short growns or just small lightening at home. It doesnt contain lot of peroxide so it doesnt damage your hair very much.:)

Doufám slečny, že jsem vám dala dobrý tip pokud jste tuhle věcičku ještě neznaly.:) Skvěle jej můžete použít třeba na krátké odrosty mezi návštěvami vašeho kadeřníka nebo prostě na domácí lehké zesvětlení. Tyhle zesvětlovače neobsahují moc peroxidu, takže vám vaše vlásky moc nezničí.:)

16 komentářů

SUBSCRIBE NEWSLETTER

Get an email of every new post! We'll never share your address.