Blackberry

11:23Im having my Blackberry for about a week now, so I decided to write a small review (understand my short story). Umm it was supposed to be a Christmas gift from my mom, but I persuaded her I need it earlier.;D When I played with it for the first time, for about 10 minutes, I changed some theme and completelly blocked all system, so it took me all night to reinstall it  based on some incomprehensible tutorial in English. But it worked!:D Few days later I activated BIS (Blackberry Internet Service) by O2 and everything is working now, yahoooo!
Blackberry is a cell phone for working people which I am so I am using it very well. Emails, GPS navigation, internet.. and typing on it is great for me and I have quite long nails. I was afraid that the display wont be sufficient but in fact it totally is. At the beggining I got a feeling that the phone is for very smart people only because I couldnt figure anything out somehow:D, but the truth is that it is just different from others and I learned with it and its weird settings before long.:) I wont share too much here, just wanted te everyone knows how great  the phone is and want a lot of people to buy it (Add me on BBM than, ok?:D) and also persuade everyone who is still thinking to purchase it.:) I add three songs about Blackberry which I like so much!

Už mám teď svůj Blackberry asi týden, tak jsem se rozhodla napsat malou recenzi (rozuměj můj krátký příběh). Ehm, měl to být můj vánoční dárek od maminky, ale přesvědčila jsem ji, že ho potřebuju dříve.;D Když jsem ho poprvé zkoumala, asi 10 minut, změnila jsem nějaké schéma a zablokovala jsem si tam celý systém, takže mi trvalo celou noc ho pak přeinstalovat podle nějakého nepochopitelného anglického návodu. Ale povedlo se!:D O pár dnů později jsem si aktivovala BIS (Blackberry Internet Service) od O2 a už mi všechno funguje, juchů!
Blackberry je telefon pro pracující lidi, což já jsem, takže ho skvěle využívám. Emaily, GPS navigaci, internet... a píše se mi na něm vážně skvěle a to mám poměrně dlouhé nehty. Měla jsem strach, že displej nebude dostačující, ale ve skutečnosti uplně stačí. Zezačátku jsem měla pocit, že to je telefon pro strašně chytré lidi, jak jsem se v něm nemohla vyznat:D, ale pravda je, že je jen jiný, než všechny ostatní a naučila jsem se s ním a jeho divným nastavením za chvilku.:) Nebudu se nijak dál rozepisovat, jen jsem chtěla ať všichni ví, jak je skvělý a koupí si ho co nejvíc lidí (Přidejte si mě pak do BBM jo?:D) a přesvědčit ke koupi všechny, co nad ním přemýšleli.:) Přidávám tři písničky o Blackberry, které se mi moc líbí!
Aw and one of you left me a nice comment when I posted my (that time only ordered) BlackBerry for the first time, that it will fit me perfectly and that made me really happy!;D Do you guys think the same? Is it really possible that a certain phone fits a person perfectly? Well phonie is home so you can see me with it on pictures above.. Let me know::)

Ach a jeden z vás mi napsal krásný komentář, když jsem tu o (tenkrát teprve objednaným) BlackBerry psala poprvé, že se ke mě bude náramně hodit a to mě uplně potěšilo!;D Tak co, myslíte si to taky? Je to vůbec možné, že se určitý telefon k někomu dokonale hodí? No telefonek je doma, takže mě s ním můžete vidět na fotkách nad článkem.. Tak mi dejte vědět.:)

23 comments

 1. Na takovýhle tlačítka bych si asi nezvykla, přece jen na ABC DEF píšu odjakstěživa a tohle by byla hrozně velká změna:D ale vážně ti moc sluší. :) a koukám že ladí i k tvému pc :D

  OdpovědětVymazat
 2. love blackberry...i'm on my second one. started with the pearl, now on the bold. my biggest complaint would be that the keys are too small (my pearl keys were bigger), but other than that - LOVE it!

  rockoomph.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 3. Já taky!:D asi tak od svých 11 let.. před půl rokem byla změna na dotykáč, na ten jsem si uplně nezvykla, ale na BB hned, píše se na tom fakt skvěle, navíc když mám prstoklad..joj trochu mi to tady ladí no.. :D

  OdpovědětVymazat
 4. ooch najviac je ešte aj nádherný ružový ! :)

  OdpovědětVymazat
 5. Tak to naprosto souhlasím, že se k tobě hodí!:) Jinak se mi teda moc líbí tvoje klávesnice k počítači :D

  OdpovědětVymazat
 6. at už chceme nebo ne, v dněšní době, je důležitý i ten telefon, co se týče módní sféry. Mě se k tobě též ten mobil náramně hodí :) Hlavní hrdinka Shoppalcoholiků je tvoje Kopie. Mě se v té roli herečka hodně líbí (takže jestli tobě ne nechci tě urazit, je to kompliment). :)

  OdpovědětVymazat
 7. I DISCOVER NOW YOUR BLOG AND I THIG IS REALLY GOOD. I FOLLOW YOU;) MY BLOG IS http://aboutmyfashionlife.blogspot.com/ IF YOU LIKE IT FOLLOW IT;)

  KISIS

  ANDREA

  OdpovědětVymazat
 8. ja mám BB asi mesiac a je úplne skvelý. Niečo iné, na čo som bola doteraz zvyknutá, a to je super. Všetko úplne vymakané a ešte aj štýlovo to vyzxera!

  OdpovědětVymazat
 9. Nemůžu si pomoct, ale příspěvek co příspěvek působíš jako celebrita. Jsi okouzlující. A B. je nádhernej. Krásná barva a je velmi stylový.

  OdpovědětVymazat
 10. krasa, tiez uz nad nim dlhsie uvazujem. Hodil by sa mi. ale nie v ruzovom urcite.

  OdpovědětVymazat
 11. Nádherná farba! A pochopiteľne...Hodí sa k tebe :)

  OdpovědětVymazat
 12. Very beautiful this phone! Speaking of which, I must change my, the poor old're old.

  OdpovědětVymazat
 13. Jéj, ružový blackberry! Už nad ním dlhšie uvažujem. Takže spokojnosť? Odporúčaš?

  OdpovědětVymazat
 14. Hodí se k tobě děsně! A sluší ti to s ním, vypadá to strašně americky :) a ten růžový je boží.

  OdpovědětVymazat
 15. it's fantastic - you can wear every outfit and you look just so elegant! =)
  i love my blackberry too =)

  OdpovědětVymazat
 16. I want the Blackberry torch, thats more like me. I think i agree that phones do fit people. Yours fits you quite well! :)

  ♥lasenoritadaisy.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 17. jé přímo boží :) taky po takovém toužím :)))) můžu se zeptat co je to pleas na číslo toho mobilu? ... možná jsi to tu psala, ale já jsem to nenašla :)

  OdpovědětVymazat
 18. Děkuji všem!!!
  -Angel-, já mám Curve 8320, nepsala jsem to v článku :)..je to starší model, ale telefon byl nový a za perfektní cenu, v kouzelné barvě, takže bylo rozhodnuto.. a tlačítka se mi zdají lepší k psaní než třeba na novém modelu Bold, Curve určitě doporučuju!

  OdpovědětVymazat
 19. ať žijou růžový telefonky!:)

  na qwerty klávesnici se píše moc dobře, teď jsem zrovna v pátek, myslím, psala na mamky mobilu smsku, na té klasické klávesnici a byl to horor:D nezvyk klikat do jedné klávesy vícekrát:)

  a tenhle růžový BB se k tobě vážně hodí:)

  OdpovědětVymazat
 20. great story. I so love your key board.

  http://amyfashionblog52.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat
 21. I really like this one, but my heart will always belong to my dear BlackBerry Bold 9000 (the Obama phone :D). My bag was stolen the 31th (New Year's eve) and now I'm deciding which new BB I'm gonna pick. I like the torch, but it's way too expensive (I live in Prague, but I'm a Dutch and my Czech is really bad :D)on eBay and it's almost impossible to get it in Czech Republic.

  OdpovědětVymazat
 22. Tento mám ale už ho nepouživam ...odišiel mi zvuk ale da sa to opraviť za 20euro...pred tým som mala mobil z Americkej výroby značky PalmOne tiež odporúčam...momentálne používam Nokiu E63 je skvelá

  OdpovědětVymazat

Thank you for every single comment you make!<3 Be sure I will get back to you! If you have a question, please use my Ask.fm instead.

SUBSCRIBE NEWSLETTER

Get an email of every new post! We'll never share your address.