Lovely little lady

19:57

(click on pic to make it bigger/pro zvětšení fotky na ni klikněte)
I let myself being inspired for today's outfit by this song. It always brings me so many memories from my childhood. Feel so old rigt now and Im just 21, aww!:D Anyway I love the lyrics most. Not sure if this is the original version but I found only this one in English on YouTube. I have in on gramophone record only. Just listen to it, it is really beautiful song and I am curious if you guys know it?:)

Touhle písničkou jsem se nechala inspirovat pro dnešní outfit. Vždycky mi přinese tolik vzpomínek z mého dětsví. Aaa cítím se teď tak nějak stará a to je mi 21!:D Stejně nejvíc miluju ten text. Nejsem si jistá jestli je tohle originální verze ale našla jsem na YouTube jen tuhle v angličtině. Já ji mám jen na gramofonové desce. Poslechněte si ji, je vážně krásná a jsem taky zvědavá, jestli ji někdo znáte?:)

Ive been wearing this outfit just for a walk and dinner so for a really short time. The weather here is still nice but I hate how early it is getting dark!:(

Byla jsem v tomhle outfitu jen na procházce a na večeři, takže velmi krátce. Počasí je tady pořád hezké, ale nesnáším, když se tak brzo stmívá!:(
I was wearing H&M dress, vintage shirt, Lindex blazer, Topshop brooche and necklace, Forever 21 cross ring and another ring from eBay, Guess bag, earrings from China, coat from Japan, Terranova tights and Internacionale shoes.

Měla jsem na sobě H&M šaty, vintage košili, Lindex sako, Topshop brož a náhrdelník, Forever 21 křížový prsten a další prsten z eBay, Guess tašku, naušnice z Číny, kabát z Japonska, Terranova punčochy a Internacionale boty.
Yay it was a premiere for my new necklace which I ordered from Topshop, u can see it better here:
Jej to byla premiéra pro nový náhrdelník, co jsem si objednala z Topshopu, tu ho můžete vitět líp:And a lollipop I couldnt resist to buy, looked so delicious (but it was too sweet, eww):
A lízátko které jsem nemohla odolat koupit, vypadalo tak dobře (ale bylo děsně sladké, fuj): 

And what's new? I ordered a blonde spray which is a perfet thing for coloured blondes. I dont tell more now but Im preparing a post about this product with complete picture tutorial how it works. Stay tuned!:)

A co je nového? Objednala jsem si blond sprej což je perfektní věc pro obarvené blondýnky. Teď víc neprozradím, ale připravuju o tomhle produktu post s kompletním obrázkovým návodem, jak to funguje. Zůstaňte na příjmu!:)

31 komentářů

SUBSCRIBE NEWSLETTER

Get an email of every new post! We'll never share your address.