I love hearts

20:19

Hi guys!
Im wearing so much red these days! Guess why?:))) Do you like my today's outfit? Ive been to a seminar of night photography today. It was very interesting, Im thinking about being a photographer now, hahaha. Ive also been to a duck regale in one local restaurant, omg I love food!;D Ive also let my dioptry counted and found out my eyes are the same like 3 years ago so I dont need to get more to my glasses which Im wearing only for driving anyway.:)

Ahojte!
V poslední době nosím strašně moc červené! Hádejte proč?:))) Líbí se vám můj dnešní outfit? Dnes jsem byla na semináři noční fotografie. Bylo to moc zajímavé, přemýšlím, že se stanu fotografem, hahaha. Taky jsem byla na kachních hodech v jedné místní restauraci, bože jak já miluju jídlo!;D Taky jsem si nechala spočítat dioptrie a zjistila, že moje oči jsou na tom stejně jako před 3 lety, takže nepotřebuju do svých brýlí víc. Stejně je nosím jen na řízení.:)I was wearing Guess tank top, Mango cardigan, skirt from Japan, vintage bag and ring, some unknown beanie, tights from the UK, shoes from the USA, Orsay coat and scarf from a local store.

Měla jsem na sobě Guess tílko, Mango kardigan, sukni z Japonska, vintage kabelku a prsten, nějakou neznámou čepici, punčochy z Anglie, boty z Ameriky, Orsay kabát a šál z místního obchodu.

19 komentářů

SUBSCRIBE NEWSLETTER

Get an email of every new post! We'll never share your address.